| Costi22222 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma. Am Zte Racer II android 2.2. apas pe power sa il aprind si face foarte urat, nu se aprinde nu stiu ce sa fac. nu pot sa intru nici sa intru in recovery sau sa il incarc. sta putin apare alb pentru foarte putin timp isi revine si tot asa ce pot sa fac,

Răspuns Câştigător
| AllexTheWolf a răspuns:

Pai, ori e de vina displayul ori softwerul trebuie schimbat. Trebuiesa merci la un magazin ( GSM, Cosmote depinde) si sa intrebi un specialist, dar dupa parerea mea ori displayul ori softwerul.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Sa stricat softul.Pa,pa

| Costi22222 explică (pentru Pufoshenia):

Boot-ul a fost stricat. M-a ajutat un prieten si in cele din urma l-am facut