| GabiD a întrebat:

Va rog spuneti-mi niste telefoane bune in afara de s4 intre 1500 si 2000 de lei. Dati si argument va rog.
Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.s. uite aici un site cu cele mai bune telefoane [ianuarie 2014] -> http://www.gadget.ro/top-5-cele-bune-telefoane-mobile-ianuarie-2014/
Dar din pacate nu le stiu pretul :(

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Telefon mobil Samsung I9300 Galaxy S3, 16GB, Grey.

Samsung GALAXY S III pur si simplu ne surprinde. Lucruri marunte, cum ar fi sa ramana in functiune cand va uitati la el si sa ii urmareasca pe cei dragi. Proiectat pentru oameni, depaseste conditia de dispozitiv inteligent si va indeplineste dorintele, gandind in timp ce ganditi, actionand in timp ce actionati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda

| andreicaia99 a răspuns:

Iphone 5 iphone 4s chiar si 4 in general cele de la Apple sunt foarte bune!