| Inevitabil7 a întrebat:

Imi dati exemplu de niste telefoane bune intre 400-1000 lei, cat mai multe exemple si cu un argument sau 2 daca se poate big grin
si daca vreti zicetim si niste laptopuri intre 900-1500 lei, tot cu argumente big grin mersi mult, dau funda!

1 răspuns:
| M03 a răspuns:

Un exemplu de telefon cu pretul de 1000 lei este Nokia Lumia 820.Si eu detin acest telefon.La inceput am citit pe net despre el si parerile erau impartite.Dar eu am fost impresionata de el.Bateria ma tine in jur de o zi jumate chiar si 2. Daca mai astepti putin pretul va ma scadea.Initial el cand a iesit a fost la pretul de 1600 lei.Succes in alegerea telefonului si a laptopului.