| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Va rog urgent, de ce nu pot trimite videoclipuri din galeria telefonului pe messenger?

6 răspunsuri:
| Anonimul2700 a răspuns:

Prea puțin spațiu cred

| Silviu_Stanciu_1979 a răspuns:

Nu aveti spati, trebuie sa stergeti poze/filmari din galerie

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Silviu_Stanciu_1979):

Tu poți trimite videoclipuri pe messenger? problema e ca nu am acces la videoclipuri în aplicatia messenger ci numai la poze, nu ca nu pot trimite

| Anuket a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Încearcă să partajezi din galerie. Dai la video partajare și dintre mai multe aplicații alegi messenger.

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Anuket):

Nu pot partaja pe messenger, deși am Samsung a 40 recent cumpărat de vreo două luni

| Anuket a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Atunci partajează pe altceva, cum ar fi whatsApp.