| anonim_4396 a întrebat:

Va roog! Deci mi-a aparut pe telefon in panoul notificari : solicitare de conectare iar mai jos emailul. Inainte puteam sa glisez si disparea dar acum nu. Apas si nu imi aprare nimic. Am restartat telefonul si tot imi apare.va rog, dau funda!

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Acela nu cumva este de la Google Play si iti solicita sa te loghezi? thinking

| anonim_4396 explică (pentru RareşTPUro):

Nu. Eu sunt logata acolo. Nu inteleg ce sa fac... sadimi apare foarte repede ceva de genul: CONECTAREA
Procesul poate dura cateva minute...
Si atat si dispare in 1 secunda :'( degeaba tot apas.

| Silvvvvv a răspuns:

Poate trebuie sa il reformatezi! sad