| Mikezilla a întrebat:

VAND UREGENT TELEFON (nevoie disperata de bani). Telefonul e un Nokia 2760, rosu (grena). Merge excelent, bateria tine pana la 8 zile,tastele merg perfect, singurul defect este ca are trei zgarieturi orizontale pe ecran (mici) carcasa spate are cv zgarieturi ce-a din fata de asemenea, il am de 5 ani si merge foarte bine. Vreau sa scot pe el 100 de lei. Daca exista cumparator ma poate contacta la adresa de e-mail : nyhm_wow1.

2 răspunsuri:
| Mikezilla explică:

Urgent* pardon

| jojomi a răspuns:

Bani online http://www.viespar.ro/? reff=e6ade965c18bb00d21081387625f6887