| BogdanEminovici a întrebat:

V-ați șters vreodată e-mailul din greșeală din telefon?
Dacă da cum l-ați recuperat?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca l ai sters nu il mai recuperezi, fa ti alt cont alta adresa nouă cine te a pus sa l stergi, poate il mai ai salvat in cosul de gunoi sa te uiti si acolo, pe calculator il mai ai contul? Adresa de mail?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă

| oglindasultanului a răspuns:

Cum adica, poate ai dat log out, sau ai sters aplicatia, contul a ramas.

| SharpEagle a răspuns:

Tu crezi ca mailboxul tau sta in telefon? Ca serverul tau de mail e in telefon? Nu, nu! Din pacate nu intelegi notiuni elementare...

Ai sters accessul (credentialele, adica user si parola) de la serviciul de mail dintr-o anume aplicatie, nu contul in sine. Va fi nevoie sa-l adaugi iar, trebuie sa cunosti parola de la email, evident.