| 000MadMAX000 a întrebat:

Hey lume,am recuperat de pe telefon un fisier video pe care l-am sters din greseala,problema e ca nu mai pot sa il vizualizez prin nici un program,nici pe telefon, ce pot sa ii fac?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa il descarci in pc.

| 000MadMAX000 explică (pentru darrio2007):

Pai nici in PC nu merge am incercat cu BS player, divx player si alte programe si nu se deschide, da ceva eroare de codec la toate, adica ce poate avea fisierul? ...are exact atat cat avea si inainte sa fie sters

| darrio2007 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

L-ai convertit dupa ce l-ai descarcat in pc? Incearca si cu un program de convertire.

| 000MadMAX000 explică (pentru darrio2007):

Am incercat cu un convertor dar imi da load failed cand sa il pun sa il convertesc si nu inteleg de ce, ce are fisierul de nu merge

| darrio2007 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Am un prieten aici care se pricepe mai bine.Iti scriu pe privat acum.

| 000MadMAX000 explică (pentru darrio2007):

Ok,multumesc mult