| JhonnyAmerica a întrebat:

Ce ati alege intre Samsung Galaxy mini 2, Orange Nivo, Nokia Lumia 610 si LG optimus L5 II?

DAU FUNDITA CELUI MAI BUN RESPUNS CARE CONTINE SI ARGUMENTE!

7 răspunsuri:
| Piratul10 a răspuns:

Eu zic un Samsung galaxy s2 mini pentru ca e bun are aplicații poti sa til costumizezi...

| NoisyDream a răspuns:

Eu zic ca dintre astea Lumia 610 e cel mai ok. depinde ce vrei de la un telefon big grin eu am Nokia si sunt multumit de el e rezistent la cazaturi e finut si bateria tine mult nu are aplicatii ca pe android fiindca are windows si e cam pe la inceput da e ok. ti-am zis depinde ce vrei de la elwinking

| va2311paa a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy mini 2 dupa cum a spus catalin Orange nivo este telefon chinezaresc Nokia lumia are sistem de operare windows phone si nu prea ai foarte multe aplicatii si jocuri pe el iar LG telefon cu lagg maree deci ti-a ramas mini 2 cu android bun si cu jocuri gen temple run 2 si subway surfers care se misca aproape perfect asta depinde si de cate jocuri ai in telefon. Funda?

| Catalin_Iolea_1991 a răspuns:

Galaxy mini 2 e o batjocura, Orange nivo e telefon chinezesc rebranduit de Orange, Nokia lumia e o gluma si LG face telefoane proaste. Concluzia e sa iti cumperi HTC desire c la acelasi pret si iti garantez ca vei fii multumita

| Petre a răspuns (pentru Catalin_Iolea_1991):

Da... și HTC fură piese de la Lumia.

| Petre a răspuns (pentru Catalin_Iolea_1991):

Eu aș merge pentru Lumia 610.

| Catalin_Iolea_1991 a răspuns:

Fac review-uri la telefoanewinking stiu ce vorbesc. Imi sustin parerea