| Mateiciuc_Josh_1998 a întrebat:

Vreau cont Apple store ofer fundaa?

Răspuns Câştigător
| Celmaitareanonim a răspuns:

Pai fa-ti unul

3 răspunsuri:
| Mateiciuc_Josh_1998 explică:

Ma crezi am incercat o ora vreau unu te rog frumos sunt incepator

| vadic9901 a răspuns (pentru Mateiciuc_Josh_1998):

Ce nu se primește?

| RB26DETT a răspuns (pentru Mateiciuc_Josh_1998):

Esti incepator dar inainte sa-ti iei un lucru, nu te gandesti putin 'mai, stiu ce-i ala sau il iau doar sa ma dau mare cu el?' Cand le dai copiilor mici iphone-uri.
Cine crezi ca-ti da cont Apple? si chiar daca ti-ar da cineva, este posibil sau poate chiar 100%, nu mai stiu cum este acum [sunt utilizator android, experienta mea cu iOS si Apple este foarte mica] se poate sa fie si cardul bancar atasat de cont, nu prea e sigura chestia sau folosesti contul respectiv si ala iti blocheaza telefonul... chiar nu gandesti! Sau poate tu bagi un card bancar, presupun ca mai sunt si oameni care prefera sa cumpere jocurile si nu sa le fure si ala de la care ai contul il poate folosi. ai grija totusi, eu zic sa ceri ajutorul unui prieten mai mare care stie sa faca un amarat de cont...
Trebuia tu sa-ti iei iPhone laughing bravo! Si? stii sa-l folosesti macar 5% din ce stie sa faca?