| Popescu_Andrei_1997 a întrebat:

Vreau jocuri si aplicati bune *_*

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Pai aplicatii si jocuri care exista pe android si ar putea fi si pe ios ar fi : Asphalt 7, need for speed most wanted, need for speed shift, the Amazing Spiderman, iron man 3, reckless racing,vector,parking car,camera zoom,AIVC, nova launcher, apex launcher, real boxing, mediaclip. SI mai sunt multe dar nu pot sa ti le spun pe toate ca mi-ar lua 2-3 luni! Funda?

4 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Jocuri si aplicatii bune pentru ce? daca nu ne spui ce telefon ai si ce sistem de operare are, noi cum putem sa iti spunem jocuri si aplicatii?

| Popescu_Andrei_1997 explică (pentru AlexElektro1987):

Pai cam orice exista la ios exista si la android si buna in sensu folositoare la orice..si am un iphone 4s

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Popescu_Andrei_1997):

Daca ziceai ca ai un telefon cu android te puteam ajuta dar tu ai iphone 4s.

| Popescu_Andrei_1997 explică (pentru AlexElektro1987):

Multumesc! happy

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Popescu_Andrei_1997):

Pai aplicatii si jocuri care exista pe android si ar putea fi si pe ios ar fi : Asphalt 7, need for speed most wanted, need for speed shift, the Amazing Spiderman, iron man 3, reckless racing,vector,parking car,camera zoom,AIVC, nova launcher, apex launcher, real boxing, mediaclip. SI mai sunt multe dar nu pot sa ti le spun pe toate ca mi-ar lua 2-3 luni! Funda?