| Andrei_Mindru_1996 a întrebat:

Vreau pe cineva cu experienta in a schimba ROM-ul si Kernel-ul telefonului meu. Am un Sony Ericsson Xperia play R800i cu GB 2.3.4 si vreau sa ii dau overclock dar pentru asta trebuie sa schimb cele 2 mentionate mai sus. Daca se poate sa mi se explice pas cu pashappy Dau funda si 5 eurocredit daca mergehappy

2 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Mai bine lasa-l asa ca nu o sa se cunoasca prea mult decat la baterie crede-ma stiu

| Andrei_Mindru_1996 explică (pentru paulthegame):

Am vazut diferenta de la 1.0 ghz la 1.8 ghz e uriasa... Daca stii un mod sigur de a-i da update te rog spune-mi si mie.