| 1Q a întrebat:

Vreau sa dau un telefon cuiva insa nu vreau sa fie de le numarul meu personal (nu este vorba de vreo farsa este o situatie foarte serioasa) tinand cont ca telefoanele publice din Bucuresti nu merg si cartelel sunt prea scunpe ca sa sun odata de pe el ce solutii ar mai fi?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fă un cont skype, viber sau whatsapp bagi ceva credit în el și suni de toți banii, apoi îl închizi.

| BJK1903 a răspuns:

Poti sa suni cu numar secret. Pui inaintea numarului : #31#...iar dupa #31# tastezi numarul de ex #31#0747...Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda? happy

| Dimitrik a răspuns:

Ahhh telefoanele publice :X:X ce amintiri...