| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa descarc mai multe aplicatii din appstore si stiu ca imi va lua ceva mb de internet. dar dupa daca accesez aplicatia respectiva imi va mai lua mb? nu ma refer la instagram, fb, ask.fm, ci la o aplicatie gen calories burned, pedometer

Răspuns Câştigător
| HardCore7750 a răspuns:

NU iti va lua, decat cele la care le trebuie conectiune la internet

2 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Orice accesare a appstore se constituie in consum de internet.

| DavidOsam a răspuns:

La unele aplicatii poate sa faca putin trafic din cauza update-urilor sau sa instaleze fisiere suplimentare.