| Andreea67899 a întrebat:

Am doua conturi de Instagram. Unul pe aplicația descărcată iar celalalt pe internet.Problema este ca de câteva zile atunci cand vreau sa accesez contul de pe internet îmi intra automat în cel de pe aplicație. Cum as putea sa rezolv asta ...adică sa întru iar separat pe cele 2 conturi?

3 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Nu folosesc Instagram, dar cred ca trebuie dupa ce intri in Instagram pe internet sa dai log out sa iesi din contul Instagram care e pe internet si coincide cu cel din aplicatie, apoi sa te loghezi pe internet cu celalalt cont care nu e in aplicatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci aplicatia aia nu merge pe Internet, ci pe praf magic de la zane...
On-topic: pe acel "Internet" (Chrome probabil) intra in modul incognito (acele 3 puncte din coltul de sus -> Fila incognito noua). Nu se va mai deschide aplicatia asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți intra automat pe aplicație pentru ca o ai descărcată. Atunci când vrei sa intri de pe google pe Instagram, șterge aplica din telefon și nu te va mai trimite in aplicație.
Încă o ideea ar fi sa te conectezi de pe laptop pe un cont, iar pe telefon sa stai pe celălalt cont saaaau : aplicația Instagram îți permite sa adaugi 2, 3, câte conturi vrei. Intri in aplicația, dai la setări și scrie acolo "mai Adaugă un cont", asa poți sta pe amantele conturi din aplicație