| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să fac câteva videoclipuri cu sunete și vreau să pun poze pe fundal dar nu găsesc o aplicație de genul.
Am incercat cu Video maker sau video show dar nu pot adăuga poze pe fundal.
Îmi puteți spune o aplicație care m-ar putea ajuta?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu folosesc VEGAS Pro e foarte misto, nu e gratuit in schimb dar daca te risti sa il iei piratat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca KineMaster, e mult mai profi din punctul meu de vedere, poate fi instalat si pe telefon/tableta, si chiar si in varianta free, ai destul de multe posibilitati de editare, inclusiv green-screen.