Întrebare recomandată | Simonaty a întrebat:

Vreau sa iau un telefon de la HTC, dar nu stiu de care. Doresc unul care sa fie rezistent si sa faca poze super dar sa aiba si un pret convenabil, maxim 800 lei.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Htc Diamond am avut, e bun.

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

Daca vrei nou nu prea gasesti... dar la mana a doua ai multe optiuni. HTC One S, HTC One V, HTC Touch Hd. Diamond am avut si eu nou iti zic nu se merita pozele nu sunt super, multe probleme... daca vrei sa le stii da un pm. sper ca am fost de ajutor