| GabrielaS13 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefonul Goclever Quantum 4 de pe cel.ro. Am vazut ca este in stoc abia pe 29 noiembrie. Fix de Black Friday. Atunci si voiam sa il cumpar. Am vazut ca mai intai pretul a fost de 339 lei dupa 369 lei si acum e 399 lei. Oare pe 29 noiembrie o sa il pot cumpara cu reducerea de Black Friday? Si oare cam cu cat s-ar ieftini? thinking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deadea01 a răspuns:

Nu iti face sperante foarte mari. E posibil sa scada pretul, dar in orice caz sa nu te astepti la cine stie ce oferta.