| coMpLeT a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un cablu USB pentru telefon si vreau sa stiu daca impreuna cu cablul trebuia sa imi dea un CD ceva ca sa instalez sau imi da doar cablu si atat?

9 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Buna iti v-a da si cablul si softul de la telefon (luat de pe sitele telefonului).EX de soft Nokia pc Suits e obligat sa-ti da si softul ca fara suft nu prea aai ce face...imi dai funda?

| DANI_1590 a răspuns:

Doamneee! Cum poti pune intrebarea asta?
Normal ca iti da doar cablul.Ce ai putea sa instalezi la el?

| coMpLeT explică:

Pentru un telefon Nokia Asha 201 imi trebuie doar cablu sau si cd?

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Doar cablul. big grin

| Gagu4321 a răspuns:

Depinde iti trebuie driverul usb pentru marca ta de telefon ce telefon ai?
cauta pe site-ul oficial al modelului de telefon happy

| castronel a răspuns:

Hai sa iti spun cum este
Depinde de telefon daca are stocare in masa iti trebuie doar cablu, dar daca nu are stocare in masa(sunt putine telefoane care nu are)s-ar putea sa ai nevoie de cd

| tagaitza a răspuns:

Iti da doar cablul!

| DrMouse a răspuns:

Depinde de marca de telefon. Unele cabluri usb vin impreuna cu CD, altele fara.

| Alexisfaithhh a răspuns:

Sincer, mie si la Iphone si la Nokia, cand am cumparat un cablu de date, mi s-a oferit si un CD la el!