| Florin_George_1994 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un smartphone si mi-e cam greu sa aleg. De preferat vreau sa imi iau un HTC. As vrea si eu sa stiu, ce pareri aveti de HTC ONE M8?
Astept cateva pareri in special din partea posesorilor.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Detin HTC one M7 de mai bine de 1 an si se misca impecabil, iar la design sta mult mai bine decat orice telefon.

| shannygelu a răspuns:

Am avut HTC facea probleme cu touchscreeenul iti recomand un Sony xperia

| mimi279 a răspuns:

Dar de ce nu un lumia 1020, Sony xperia T, xperzia Z1, Z2, LG g flex, LG g3.