| Miea a întrebat:

Iphone 4 sau Samsung S4? Pareri pro si contra. De preferat cei care aveti unul din aceste doua si stiti cum functioneaza. As vrea sa cumpar unul dintre ele si nu stiu cum sa aleg.

Răspuns Câştigător
| OptimusTr a răspuns:

Dacă ai de ales între cele două, S4 clar. Eu am avut un S2(acum am trecut pe Nexus 5) şi care are performanţe similare cu iPhone 4S, deci e superior iPhone-ului 4.
Dacă ai buget de un S4, îţi recomand LG Google Nexus 5.
Deoarece:
http://www.gsmarena.com/lg_nexus_5-5705.php
http://www.gsmarena.com/samsung_i9500_galaxy_s4-5125.php

5 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, cumpara s4, e ultima generatie de la Samsung, pe cand iphone 4 are 3 ani! Deci diferenta e destul de evidenta! http://bit.ly/18iml3c

| danieldubstep1996 a răspuns:

S4 recomand pentru ca are android si performanta marita la jocuri si alte chestii care iphone 4 nu le poate face

| Miea explică (pentru danieldubstep1996):

Mi s-a mai spus ca iphone 4 e oarecum limitat..Ma intereseaza mai mult cum ies pozele, filmatele, daca merge bine internetul...happy

| danieldubstep1996 a răspuns (pentru Miea):

Pozele ies full hd si filmeaza hd, internetul merge super daca ai 4g daca nu merge calumea si pe 3g si altceva nu mai stiu ce sa iti mai zic pentru ca telefonul este prea bun si e pe primul loc chiar a intrecut 5s(iphone) spuneau unele situri specializate in comparatii!

| Miea explică (pentru danieldubstep1996):

Multumesc! Am auzit doar ca e foarte sensibil, daca il scap jos, din greseala se crapa foarte repede sau nu mai merge bine. Asta e cu oricare telefon, doar ca unele chiar sunt fragile.