| Andreiu68 a întrebat:

Vreau sa imi iau telefon (acuma am un iphone 5s) si nu stiu ce telefon sa imi iau. M-am gandit la iphone 6 si Samsung 6 edge.Acuma nu stiu ce sa aleg. Ori iphone 6 ori s6 edge. De ce sa aleg ala si nu aia si invers?

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Daca-ti place aspectul Samsungului, atunci S6 Edge.
Daca iti place cel al iPhoneului atunci iPhone.
Ambele sunt de top,ambele sunt "invechite",insa samsungul la vremea lui (acum un an laughing ) a fost cel mai bun telefon cu android, plus ca are o camera mai frumoasa decat al iPhonului, cel putin asta consider eu.
Dar banuiesc ca, nu esti multumit de ce-ti ofera IOS, caci daca erai nu mai intrebat care e mai bun.
Iphone 6 doar in varianta de 64GB (32GB nu este ca "marketing") Iar din Edge, merge oricare, 32GB consider eu ca-ti sunt indeajuns in cazul in care nu faci videochat, sau descarci filme pe el.

Răspuns utilizator avertizat