| 0752044960mama a întrebat:

Salut ce telefon să-mi iau dintre:Samsung Galaxy s4, Samsung Galaxy note 3 neo sau Iphone 5.Si vreau sa stiu ce păreri aveti despre acest telefon.

Răspuns Câştigător
| Tuz a răspuns:

Depinde ce fel de utilizator esti... daca te limitezi la a folosi setarile de baza, la a fi limitat in unele privinte si daca iti place ca totul sa fie simplu si "curat", alege iOS, adica iPhone 5.
Daca iti place sa te mai joci cu setarile telefonului, sa ai o mai mare libertate de miscare oferita de soft, mergi pe Android.
Vezi mai multe aici, http://www.diffen.com/difference/Android_vs_iOS

Eu sincer as merge pe seria Note, mereu mi-a placut ideea de a avea un display mai mare decat restul. Intre S4 si Note 3 nu sunt diferente notabile pentru un utilizator normal, doar in benchmark vei observa diferentele :)

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

S3 neo nu are ce sa caute acolo> Ramane intre s4 si i5.

| Here4u a răspuns:

Iphone 5. E bun si ca design si ca software

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Neo 3 e cel mai misto dintre ele http://bit.ly/1rtTT6O

Răspuns utilizator avertizat
| Dragos2001 a răspuns:

Pai eu as alege Iphone5 deoarece este un telefon mai performant cu sistem de operare diferit de celalte; este cel mai tare dupa parerea mea

| 31decembrie2008 a răspuns:

Samsung Galaxy s4 si Iphone 5 sunt aproximativ la fel.Depinde la ce iti foloseste.