| OnlyDga a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon pana in 500-600 de lei. Ce telefon imi recomandati? Vreau ceva echilibrat din punct de vedere al specificatiilor.Cel mai bun raspuns funda!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In bugetul alocat de tine eu nu pot decat sa iti recomand Samsung J3 2016. Nu te gandi ca ruleaza jocuri pretentioase, ci mai degraba jocuri precum candy crush, etc. In comparatie cu alte brand-uri chinezesti care ofera specificatii mai bune pe hartie, j3 este alegerea perfecta. Sa sti ca nici la capitolul display nu sta prost. Ai un sAMOLED de 720p, de asemenea cel mai bun dispaly ce-l poti gasi pe un smartphone pana in 700 lei.
Bateria isi face treaba o zi intreaga. Daca este sa estimez o durata de viata de la 1%-100% as zice cam 4h full cu datele in permanenta activate.
Ai aici : https://www.youtube.com/watch?v=VqQsKe7QvWE&t=272s si un review facut de buhnici acestui model.
PS : detin acest telefon si sunt placut surprins ce-mi poate oferi in comaparatie cu alte branduri in bugetul de 600 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cubot Rainbow 2, 3G, Dual SIM, Quad-Core, 16GB, Dual Camera 13MP+2MP, Android 7.0, Red, sexy si ieftin

| AlexC1165 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Allview Viper V1 i. E foarte bun si se incadreaza la acest pret.

| Maxim_Sabin_1956 a răspuns:

Samsung Galaxy J3 2016
( https://goo.gl/kp1gxv )