| UnuCuSapca a întrebat:

Salut, cine se pricepe la telefoane recomandati-mi va rog un telefon pana in 850 lei. Eu m-am bazat mai mult la "ce scrie pe hârtie" si chiar nu stiu ce sa cer...echilibrat din toate punctele de vedere ar fi perfect. Multumesc

10 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Eu zic ca un XIaomi Redmi 5 PLus este perfect in suma asta si-ti ramane si bani in plus.NU te lua dupa "inteligentii" astia care-si dau cu parerea degeaba.Auzi sa mai pui bani sa-ti iei o parghie de A3 2017

| UnuCuSapca explică (pentru Bogdan70001):

M.am uitat la un speed test cu el si m.a dezamăgit. In plus vreau sa găsesc si accesorii pentru telefon, si nu cred ca găsesc la xiaomi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allview X4 soul infinity l/s/n/z, în funcție de ce ai nevoie sa faci pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Huawei p9 lite 2017 sau Huawei y6 2018.sunt cam 700 de lei.

| Edmonds2342 a răspuns:

P10 lite

| Vladut123456 a răspuns:

Salut,iti recomand un Samsung Galaxy J5 2017

| Suki08 a răspuns:

Iphone 6, cele mai bune tleefone iphone urile, am un 5s de 5 ani si merge impecabil, sunt geniale, tehnologie buna, sistem de operare bun

| Wheizii a răspuns:

Mai pune 150 lei si ia-ti a3 2017 e foarte bun

| UnuCuSapca explică (pentru Wheizii):

Nu mai pun, am pornit de la 650

| Msk2002 a răspuns:

J3 2017