| ciucionut a întrebat:

Vreau sa îmi iau un telefon si nu stiu ce sa aleg:Samsung Galaxy CORE 2 sau Microsoft Lumia 435 Dual-Sim.

Răspuns Câştigător
| TeoTyo a răspuns:

Samsung-ul e mai bun oricum ca orice alt telefon. Si in plus ca windows-ul de pe telefon e praf! Iti recomand Samsung-ul ca si eu il am si e foarte bun! happy

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Core 2 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......z4tbsn.php

Toate cele bune!

| Eastwood a răspuns:

Samsung galaxy Core 2, este mult mai bun!

| soloangel01 a răspuns:

Samsungul o duce mai bine la camera si la procesor iar Nokia are memorie mai buna, 1 GB RAM si 8 GB intern.
Oricum, amandoua sunt praf dar mai bun este Samsung, arata mai bine si este si mai mare, daca te intereseaza si asta.

| Maria_G_Ana_1996 a răspuns:

Depinde de ce preferinte ai, daca nu iti place androidul ai putea alege Lumia dar cred ca cea mai buna alegere ar fi Samsung galaxy core 2