| RazvanAdrian06 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon si nu stiu intre ce sa aleg:Samsung Galaxy S4 sau HTC One? Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC, detin unul de 1 an si merge perfect. Nici cea mai mica problema cu el, plus la design arata mult mai bine, si are si un procesor o idee mai bun

| Marynel_Manolache_S._1999 a răspuns:

Depinde ce HTC One.
Fiecare HTC e diferit.Iti recomand mai bine un Samsung galaxy s4, duce memoria pana la 64 GB 13 mp difuzoare cu sunet cat mai placut si ecranul este destul de potrivit pentru jocurile preferate sau videoclipuri pe placul tau.
Acum depinde de tine ce alegi.
Sper sa iti fie de folos!winking

| suntserios a răspuns (pentru Marynel_Manolache_S._1999):

Interesant ca ai pus difuzoarele ca un atu al Samsung in fata HTC One, cad se stie ca HTC One cu tehnologia lui beats audio bate la sunet toate telefoanele de pe piata.

Si ce inseamna la tine ca fiecare HTC e diferit? Exista doar doua modele de HTC One M7 si M8.

Plus cine zice ca HTC nu ajunge la 64G?

| Marynel_Manolache_S._1999 a răspuns (pentru suntserios):

Tia cerut cineva parerea?
poate omul prefera s4 da?
eu am dat doar cu parerea

| suntserios a răspuns (pentru Marynel_Manolache_S._1999):

Da ma prastie omul care a pus intrebarea? ai citit intrebarea? ce zice la sfarsit?

"Samsung Galaxy S4 sau HTC One? Voi ce parere aveti?"

El mi a cerut parerea, si daca prefera S4 nu mai punea intrebarea. Greu sa recunosti ca ai zis niste prostii, mai bine faci pe desteptul nu