| sebastian1331 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un smartphone si nu stiu daca-mi ajunge memoria interna de 16GB.
Va intreb pe voi, pentru ca pana acum nu am mai avut un "telefon smecher" si nu stiu cum sa gestionez treaba asta (inca).
Deci?

4 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Dude, da' vrei sa-ti iei tot ce ai in PC si sa-ti pui pe telefon?
Nici cu 16 GB n-o sa ai ce sa faci.

| paulpaul25 a răspuns:

Asa e! Nu vei avea ce face cu 16 gb, adica eu abia am reusit sa ocup 10 gb din cei 16, poti instala o veselie de aplicatii si poti sa ai cateva sute de poze si zeci de melodii si tot nu o umpli!

| Blade82 a răspuns:

Pentru cineva care nu are prea multe pretentii de poze sau filme este arhisuficient. Eu zic sa il lasi cu memoria aia de 16Gb apoi daca vezi ca te prea incarci pune si un card. Dar nu prea cred ca nu iti va ajunge.

| 5IrOK a răspuns:

Serios 16 GB sa nu ajunga?
daca smartphone-ul are versiune si de 32 de GB ia-o pe aceea dar daca diferenta de pret e prea mare mai bine ia un card de 32 de GB