| Plamadeala_Victor_2000 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon de 200-300 euro. Sa aleg HTC 626 sau Samsung Galaxy s4 mini?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Daca astepti inca putin BlackFriday, ajunge HTC ONE M8 mini la 1250-1300 lei, sau poate chiar mai ieftin. E mult mai bun decat cele doua telefoane precizate de tine.

| Plamadeala_Victor_2000 explică (pentru RareşTPUro):

Sunt in Republica Moldova, iar aici BlackFriday nu se face laughing

| RareşTPUro a răspuns (pentru Plamadeala_Victor_2000):

Il poti comanda de la eMAG, PCGarage, Cel.ro, Altex, Flanco, MediaGalaxy sau evoMAG. Se livreaza si in Republica Moldova. Dar va fi cu cost mai mare de transport fata de livrarile facute in afara Moldovei si atunci cand va fi BlackFriday sau cand prinzi vreo oferta a zilei cu acest telefon, poti da comanda.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 626 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......pq9bvo.php

Toate cele bune!