| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon cu android pentru aplicatii si net.Intrebarea mea e urmatoarea:toate telefoanele android au aceleasi aplicatii sau pe telefoanele mai ieftine nu merg toate(ma refer la alea din google play)?

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ar trebuie sa aiba minim dual core 1ghz ca sa mearga toate aplicatiile

| InnocentLoovee a răspuns:

Pai depinde ce android are. Pe un android mai vechi sau mai slab evident ca nu merg toate jocurile. Eu am Samsung Galaxy s2 si sunt foarte incantata de el, si imi merg toate jocurile pe care mi le-am descarcat. Bafta! :*

| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Merg toate nu conteaza cat de ieftin e telefonul:d

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| cosmin123456789123456789 explică:

De ex aplicatiile de pe un s3 merg pe un Vodafone smart?