| Ateistu a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon
voi ce parere aveti iphone 5s sau Samsung galaxy s5
tin sa precizez ca am un galaxy s4 in acest moment
merita trecerea de la s4 la iphone 5s sau galaxy s5?

8 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cred ca Samsung-ul este net superior iphone-ului.

| AdrenalinTm a răspuns:

Daca tot te scot bani afara ia-ti un din asta bate si iphone bate si s5 sunt aproape sigur ca bate si s6 cand o sa apara https://www.google.it/......https?/url

| CristinaMaria1987 a răspuns:

S5 este mai bun decat Iphone 5
http://bit.ly/1oJroAw (link generat de conversion marketing)

| DiannaaMiha a răspuns:

Nu prea merita sa arunci atatia bani degeaba, galaxy s5 nu rea are nimic in plus de S4...

Iphoneul este de calitate mai mare ca Samsungul. Il cumpara mai putini pentru ca este putin mai scump, datorita calitatii sale, dar oricum, toata lumea ia Samsung pentru ca este mai ieftin(la salariile din Romania). Oricum, mai asteapta 1 saptamana ca cica saptamana asta ce vine acum se lanseaza Iphone 6, care va avea ecran mult mai mare, si e si mai bun ca Samsungul.

| Ioan_NeluNelu_1957 a răspuns:

Deci Samsung Galaxy e mai frumos ca Galaxy S3 sau Trend Lite e cel mai frumos telefon

| Sacalaseni_Unirea_1987 a răspuns:

Eu zic ca iphone 5s de la Apple e nr 1 si o sa iti dai seama dupa ce al ai galaxy s4 s5 se mandreste cu ecranele mari dar ca si la inteligenta iphonu e pe primul loc vei vedea daca o sa aiwinking

| plopurel22 a răspuns:

Eu zic sincer ca nu. De ce? Pentru ca S5 a fost lansat aproape de S4 ( Nu chiar aproape, dar fata de celelalte versiuni care sunt lansate la timp mai lung. ) si tot ce are in plus S5 este forma telefonului si look-ul lui vorbind de meniu. Iphone 5S, sincer, e cu putin, dar putin mai slab decat S4. Deci eu zic sa ramai momentan cu S4.