| sweetela a întrebat:

Vreau un antivirus foarte bun pentru Iphone4s gratuit. Funda

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Cred ca sunt in măsura să-ți răspund la întrebare vreau sa STI de la mine am mai spus-o si o S-o mai spun.telefoanele Apple nu au nevoie de antivirus! De ce? Pentru ca acestea sunt făcute in așa fel sa nu aibă nevoie, este simplu de înțeles, Apple a creat un așa ecosistem foarte sigur si bine pus la punct. Apple prin telefoanele lor îți da acces la funcțiile de baza construite in așa fel ori ce ai face pe el sa nu-l poți virusa

1 răspuns: