| popandau36 a întrebat:

Vreau un iPhone 5s 16 gb de la digi cu abonament. Cat dureaza pana o sa imi dea telefonul?
P.S. : Mi-l cumpara din Italia.+
Daca sora mea imi trimite iPhone-ul prin atlasib este vreo sansa sa mi-l sparga sau sa il fure?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Ori vrei de la digi ori din Italia.De la digi cica dureaza si 2 luni, depinde de unde esti, in Bucuresti vion mai repede. Daca il camufleaza bine, sa-l ascunda printre haine, cred ca ajunge ok.

1 răspuns:
| Buburuzoi a răspuns:

Eu o sa-ti raspund la a2a intrebare.
Nu, sunt seriosi si fac o treaba buna, sfatul meu e sa il pui intr-o cutie mai mare decat marimea telefonului, sa puna niste haine stiu eu si sa sigileze bine cutie si asta e. Daca e printre haine nu se va sparge.