| Madut a întrebat:

Aveti idee cat timp dureaza expedierea unui pachet din Italia pana in Romania? [ P.S. Prin firma Atlasib].

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

@AlleCoco. Vreau sa zic ca mie nu mi-a adus coletul din Bucuresti pana in Braila ( mentionez cu curier rapid ), si tu zici ca il aduce din Italia pana aici in 1-2 zile straight face
@Madut. Dureaza in jur de 7 zile ( o saptamana ).

9 răspunsuri:
| AlessandraCoco a răspuns:

1-2 zile. Depinde in ce oras.

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Mwha):

Pai bunica mea care locuieste in Italia imi trimite pachet printr-o firma de transport ( autocar ). il pune duminica si ajunge luni.

| Mwha a răspuns (pentru AlessandraCoco):

Da, dar asta nu-i trimis de bunica-ta.

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Mwha):

Eu doar ti-am zis.

| Madut explică (pentru AlessandraCoco):

Slatina

| Madut explică (pentru Mwha):

Am uitat sa mentionez orasu, Slatina.
Sper sa ajunga cat mai repede. Multumesc!

| Olivia2002 a răspuns (pentru Mwha):

Ba da, il aduce in jur de 2-3 zile. cum ar fi : a fost expediad sambata si l-am primit marti. deci sa stii asta fiindca mama mea e in Italia si imi trimite colete lunar deci.

| Mwha a răspuns (pentru AlessandraCoco):

@AlleCoco. Vreau sa zic ca mie nu mi-a adus coletul din Bucuresti pana in Braila ( mentionez cu curier rapid ), si tu zici ca il aduce din Italia pana aici in 1-2 zile straight face
@Madut. Dureaza in jur de 7 zile ( o saptamana ).

| Madut explică:

Ma scuzati am uitat sa mentionez orasu. Slatina

| Maryk9 a răspuns:

Depinde de oras dar cam o zi sau doua dureaza