| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

Vreau un program pentru Samsung Star 3 cu care sa pot sa fac anumite melodii sa se auda foarte tare big grin. Sau un programd e remix tot pentru acest telefon >:

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

"1. type in *#0206*8378#
2. h/w test
3. audio settings
4. mp3 spk
5. rx vol.
6. go to level 14
7. type in 6000
8. save it
9. enjoy your sound:) "
@laur_scp Daca te puneai putin pe cautat, gaseai. Telefonul Samsung e2510 beneficiaza de un topic> http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=482779.

PS: Codul se scrie direct... dupa a doua steluta or sa-ti apara "----#".

Asta am gasit pe net.
Nu sunt responsabil pentru orice se va intampla cu telefonul tau.

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Si eu vreau un audi A8...

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 explică (pentru dragos9234):

Omule am vazut la cineva un asemenea program acum 2 3 luni tot pe un Star 3 dar nu stiu cum ii zice phbbbbt auzi daca nu stii nu mai raspunde

| dragos9234 a răspuns (pentru AnnonomusAnonimusAnonimus2013):

Nu poti depasi puterea acustica a difuzorului.

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 explică (pentru dragos9234):

Am auzit ca sunt coduri pentru ca sa se auda sunetul mai tare la Samsung..Iti dau funda daca imi zici codul pentru Star 3

| dragos9234 a răspuns (pentru AnnonomusAnonimusAnonimus2013):

"1. type in *#0206*8378#
2. h/w test
3. audio settings
4. mp3 spk
5. rx vol.
6. go to level 14
7. type in 6000
8. save it
9. enjoy your sound:) "
@laur_scp Daca te puneai putin pe cautat, gaseai. Telefonul Samsung e2510 beneficiaza de un topic> http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=482779.

PS: Codul se scrie direct... dupa a doua steluta or sa-ti apara "----#".

Asta am gasit pe net.
Nu sunt responsabil pentru orice se va intampla cu telefonul tau.