| madalina188w a întrebat:

WhatsApp Messinger va trimite un singur mesaj sms pentru a inregistra nr dvs de tel. Taxe operator retea pot fi percepute.
Despre ce taxe operator reţea este vorba? Am abonament la telefon şi nu vreau să primesc cost suplimentar.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Se refera la taxele percepute de apel. Adica atunci cand intri in aplicatie poti sa suni dar nu o faci din aplicatie, in genul la skype ci se muta la telefon apelul si iti i-a din minutele din abonament.

| danutzu96 a răspuns:

Nu o sa inti ia niciun cent stai linistita.