| dydydeea a întrebat:

eu sunt pe abonament pe cosmote si vreau sa primesc notificarile de la facebook pe telefon(stiu unde sa dau), imi face cost suplimentar? adica am inteles ca imi ia credit atunci cand trimit mesaj la 32265 cu textul F. este adevarat? daca da cat imi ia? va rog rasunde-ti cei care stiti
aa si inca ceva...toate notificarile care le primesc de pe facebook pe telefon sunt gratis? am inteles ca da dar nu stiu sigur
multumesc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu platesti nimic.Si eu le primesc.

| dydydeea explică (pentru darrio2007):

Ma refer atunci cand trimit mesaj la numarul ala pentru confirmare sau ceva de genul

| darrio2007 a răspuns (pentru dydydeea):

Seteaza dn pc sa primesti instiintari de la Fb pe telefon. Daca ti-ai inregistrat nr de telefon la crearea contului de Fb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am platiti nimic. Eu am primit gratis notificarile de pe facebook pe telefon. Sa ai o zi frumoasa.

| razvan9718 a răspuns:

Cost suplimentar nu, dar daca trimiti mesaje catre utilizatorul facebook o sa iti ia 0, 5 centi pe msj

| dydydeea explică (pentru razvan9718):

Sigur o sa imi ia doar 0, 5 centi? adica ai incercat si tu?