| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. daca X este pe abonament si Y este pe cartela in aceeasi retea si Y este in alta tara,daca trimite mesaj lui X ii face cost suplimentar (lui X)? Va multumesc, astept raspuns! FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| nKz a răspuns:

Da poate mai putin sau chiar mai mult nu depaseste de 4 euro.big grin

4 răspunsuri:
| cristi981998 a răspuns:

Da iti ia un cost suplimentar. Sper ca te am ajutat. Funda-?

| nKz a răspuns:

Da ii face depinde de tara ca ia 2 euro, 1 euro din Romania pana in Germania de exemplu.

| anonim_4396 explică (pentru nKz):

De exemplu Spania! se face cost?

| nKz a răspuns (pentru anonim_4396):

Da se face depinde cat de departe este situata tara. In Spania cam 2 euro ia...

| nKz a răspuns (pentru anonim_4396):

Da poate mai putin sau chiar mai mult nu depaseste de 4 euro.big grin