| Thelovelybones a întrebat:

Xiaomi Redmi Note 9 pro/Realme 6 pro? Argumente.

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai putea oare să detaliezi (nițel, nu prea mult) ce vrei de fapt?

| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns (pentru sierra1):

Scuza ma ca iti zic dar esti un iti0t.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine Huawei p40 lite

| Andresso a răspuns (pentru anonim_4396):

Telefoanele "lite" sunt o pacaleala. Nu compara un joc cumparat cu toate misiunile cu unul demo. E ceva de genul.
P40 e net superior a ceea ce vorbim aici, dar p40 lite e o porcarie(n-as da peste 500 lei pe telefonul ala)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andresso):

Inseamna ca habar nu ai de telul acesta, si nu inteleg de ce te bagi ca musca in rahat, o spus cineva de jocuri? are 6 giga rami e numai bun pentru jocuri, e chiar mai bun decat redmi note 9winking nu ai da ca nu l-ai avut, feedbac ul tau nu isi are loc aici, nu toti se joaca ca tine, unii au trecut de acel nivel infantil. si pe 40 lite merge un joc cumparat. nu cumpara acest tel cu jafurile pe care le ai avut tuwinking

| Andresso a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar n-am da. Sa stii, sora mea are p40 lite-ul si eu detin xiaomi mi 9t care e mai slab decat redmi note 9 pro.
Mi 9t ul al meu e net superior lui Huawei p40 lite, la camera, la baterie, la viteza de incarcare, la flashlight, la absolut tot, tu vii aici, agarici de 15 ani si-mi comentezi aiurea, dar tu o treaba nu ai cu telefoanele. Tu crezi ca daca un brand e mai bun ca altul inseamna ca si telefonul respectiv e mai bun ca celalalt, vai si amar de tine.

Te provoc sa-ti iei un p40 lite si dupa sa te duci la unul ce are xiaomi redmi note 9 pro si faceti diferentele si mai discutam dupa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andresso):

Uite dovada ca e mai blana si decat redmi note 9 pro, tu visezi cai verzi pe pereti boss laughing

https://youtu.be/Bic9N_5z_J8

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andresso):

O fi dat actualizare si poate de aceea, si eu am dat la al meu si nu mai merge la fel de ok ca inainte sincer, am avut o presimtire ca asa se intampla.
la xoaomi e naspa ca nu gasesti handsfree care sa se auda bine, e slab la capitolul sound in casti, am incercat ogramada de casti si se auzea ca pixul. acum am la Samsung akg si se aud beton.

| Alexstylego a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut Huawei p40 lite si cum a spus tipu de acolo, nu as da niciun ban pe el, serviciile google lipsesc, mai ales, redmi note 9 pro are 6 gb ram, si daca facem o comparatie, redmi note 9 pro castiga ca si procesor si camera asa ca nu vorbi daca nu stii despre amandoua telefoanele

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexstylego):

Ți am arătat dovada că e mai bun Huawei p40 lite și tu tot continui cu inepțiile tale te trezești după 2 luni să dai raspuns. varianta 5g de la Huawei p40 lite e mai bun că redmi note 9 pro

| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

Redmi Note 9, are baterie mai mare, 2160P fata de 1080P, si Xiaomi face telefoane chiar foarte ieftine si bune.