| anonim_4396 a întrebat:

Zicetim si mie jocuri calumea pentru Samsung Galaxy 5 (gt-i5500) sau pentru android 2.2?

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Http://java.mob.org/

3 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Am si eu accest telefon, nu e un telefon foarte performant totusi am reusit sa rulez pe el gta 3 dar mergea mai rau...
Poti intra pe Google Play Store si sa instalezi de acolo jocuri

| catinque a răspuns:

Minion Rush, Subway Surf, Fruit Ninja, Pou, Talk Tom Cat, Temple Run, Sky Safari, Fifa 10, Jetpack Joiryde, Rope Escape, Zombiewood.