| anonim_4396 a întrebat:

1. Ce parere aveti despre pisici?
2. Dar despre caini?
Funda cine crede ca si mine!

Răspuns Câştigător
| Missy a răspuns:

Urasc pisicilelaughing
Imi plac foarte mult cainii

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi plac ambele categorii!
Pa, pa.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ador câinii, am avut un fox terrier Cookie. Uram pisicile, m-a atacat una mai de demult. Acum ador şi pisicile, am un motan (Miţi-Năsuc-Sufleţel) de 7 ani şi care are 7 kilograme. Îmi plac mai toate animalele.
Să ai o zi cu zâmbet!

| pwp a răspuns:

2.cainii ii ador love struck X love struck
1. pisicile sunt cam lingusitoare si viclene

| PinkDea a răspuns:

Hei!
1. sunt foarte dragure
2. imi plac cei jucausi si cumnti

| Iiiiioana a răspuns:

Pai...di moment ce sunt dusmani nu cred ca imi pot placea amandoi :d sau da?smug in fine
cateii sunt foarte simpatici si jucausi ii ador dar nu pot avea unul pentru ca stau la bloc :-s
pisicile le urasc din ziua in care mi-au mancat papagalul sad sunt simpatice dar parca prea... lenese laughing
mie personal imi sunt dragi cateii happy

| BeLyNdA a răspuns:

Eu cred ca pisicile sunt animalele ce se ingrijesc mai mult si daca ar fi sa dau o porecla lor ar fi curatelele.Despre caini pai. eu cred ca sunt cel mai buni prieteni ele omului sunt dragalasi(mai ales cei mici) si cand te ling pe fata esti foarte fericita.Asta este parerea mea.

| Ilyncutz a răspuns:

Imi plac mai mult caini. fiindca cainele este prietenul omului si mai ales ca am si eu unullove struck Si pisicili imi plac dar mai mult cainii. kiss

| DownAnima a răspuns:

Pisicile sunt urate si le urasc(mai am si alergie la ele ) si Cainii sunt frumosi si jucausi big grin I hate cats for ever; x

| HuskyBoy99 a răspuns:

Dupa parerea mea cainele este un animal mai bun pentru ca el ofera si paza, este la fel de dragut ca o pisica si pot face o gramada de trucuri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am dat stupid la nimeni! ( Daca asa credeti )
Sincer, cand am vazut raspunsurile toate aveau cate 2 stupizi dar nu eu am dat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Nu imi plac pisicile.
Imi plac caini. Pa, pa.

| Biby11 a răspuns:

Pisicile sunt dragute ca si caini! Asa cred eu!