| anonim_4396 a întrebat:

6 motive pentru care bărbații sunt șoferi mai prosti decât femeile?

11 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

1 Pentru ca Barbati sunt mai buni decat Femeile
2 Uita-te la punctu 1
3 Uita-te la punctu 2
4 Uita-te la punctu 3
5 Uita-te la punctu 4
6 Uita-te la punctu 5

| DaftPunk a răspuns (pentru AlexUnder):

Ai report :*

| AlexUnder a răspuns (pentru DaftPunk):

Thx primul meu report trebuia sa vina odata si odata tongue

| Wøodenpints a răspuns (pentru DaftPunk):

Tu chiar raportezi toate nimicurile?

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu văd 6 motive.
1. Femeile sunt mai liniștite la volan. Bărbații mai agresivi.
Cred că ăsta ar fi singurul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In afara de faptul ca sunt mai agresivi nu gasesc alt motiv

| AgathaRo a răspuns:

Presupun ca esti femeie de vrei niste laude din partea barbatiilor. Rar in general femeile sunt mai panicate la volan ca barbatii, parcariile sunt mai speciale de ocupa 1, 5 locuri fata de unul singur. Daca se strica masina o banala chestie siguranta sa luam ia telefonul si da un telefon la cel cu platforma, femeiile nu pot porni masina daca are acumulatorul (bateria) slabit/a. Sa raman in tema : 1 le place viteza, 2 alcoolul +sofat imprudent = siguranta pierderii permisului, 3 : adreseaza injurii restul participantiilor la trafic, 4 : au spiritul competitiei la semafor aka liniuta cu Dacii 1310/logan, 5 : Nu cunosc legistlatia/proceduriile in caz de..., 6 : Nu au bun simt cand vine sa mai acorde prioritate.

| Decrepit a răspuns:

Iti trebuie la seminarul de feminazism elucubratiile astea, sau doar incerci sa faci pe interesanta si amuzanta?

| Karakopodal a răspuns:

1. Sunt betivi
2.Barbatii n-au rabdare
3.Da tare muzica si nu se mai uita in fata
4.Sunt prea siguri pe ei (-N-o sa fac accident niciodata in viata mea sunt un sofer de 10+.)
5.Sunt mai stresati
6.Cu o mana tin tigara, cu celalta hamburgarul si conduc cu picioarele(vorba vine).
Astea le-am gasit!winking

| Wøodenpints a răspuns (pentru Karakopodal):

Ce ai spus tu la toate cle 6 puncte n-au legătură cu sexul şoferului.
Adică, femeile nu pot bea înainte de a conduce, nu fumează la volan, nu-s tresate, nu dau muzica tare...etc?
Cum ai ajuns tu la concluzia asta.

| Karakopodal a răspuns (pentru Wøodenpints):

Pot dar nu prea fac asta