| kimy22 a întrebat:

A citit cineva Tara Duncan? Credeti ca merita citita? Imi mai puteti spune alte carti cu subiect asemanator?

1 răspuns:
| LucianaTudor a răspuns:

Wow, mai si citeste lumea de pe TPU, sunt surprinsa. laughing Pai, um, depinde la ce varsta, eu am citit-o anul asta si mi-am luat teapa, mi s-a parut cam de copii, acum daca ai 11-12-13 ani, evident ca merge. A fost interesanta. Ucenicul Vraciului, Harry Poter, evident, Captivi In Labirint, Oksa Pollock, Nina Fata Celei De-a Sasea Luni, cam acestea sunt in gen. Um, ultimele doua nu stiu daca le-am nimerit numele bine, le-am citit acum ceva vreme. laughing Spor la citit! big hug

Întrebări recente