| MyMy_3116 a întrebat:

A fost difuzat mai demuuuult pe tvr 2 un serial sf pentru tineri.Era vorba de doua fete:una din ele a calatorit din viitor si s`a intalnit cu cea din zilele noastre(in film asta insemnand cam 1998-1999). Au trecut prin mai multe peripetii si in final au ramas prietene. Cea din timpurile noastre avea inca un frate, iar mama ei avea un magazin.Astea`s singurele detalii pe care mi le amintesc.

va rog mult sa`mi spuneti daca stiti cum se numea. Dau funda maaare:d

2 răspunsuri:
| MyMy_3116 explică:

Nu e astasad

| Catte a răspuns:

. stiu si eu filmul. e super.:-s.
daca e ala care cred eu.
cred ca e asta.
'AZI 13 MAINE 30'
:)
http://www.cinemagia.ro/trailer/13-going-on-30-azi-13-maine-30-de-ani-825/
asta cred ca e
:)