| MyMy_3116 a întrebat:

A fost difuzat mai demuuuult pe tvr 2 un serial sf pentru tineri.Era vorba de doua fete:una din ele a calatorit din viitor si s`a intalnit cu cea din zilele noastre(in film asta insemnand cam 1998-1999). Au trecut prin mai multe peripetii si in final au ramas prietene. Cea din timpurile noastre avea inca un frate, iar mama ei avea un magazin.Astea`s singurele detalii pe care mi le amintesc.Serialu era difuzat pe la ora 2-3 dupa'amiaza dupa desenele animate si de luni pana vineri.

va rog mult sa`mi spuneti daca stiti cum se numea. Dau funda maaare

4 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Era cu o sirena? care vorbea cu animalele marii? si era jumate sirena... si aveau eu o scoala subacvatica sau ceva de genul... si a gasit sirena o piramida subacvatica? e un serial conspirativ cu chestii ascunse in el NU STIU CUM SE CHEAMA!

| MyMy_3116 explică:

Nu e asta. Cel de care ai zis se numea "Fiica (sau fata) oceanului". Il stiu dar nu la acesta ma refeream.

| MyMy_3116 explică:

Nu.

| Gabitza a răspuns:

Se numea cumva Arabela?