| SDavidS a întrebat:

Acum sunt FAN Samsung e bine sau sa ma intorc la iPhone?/

11 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Aici e alegerea ta, are dreptate alexxChiser fiecare e fan in functie de ce telefon are el.

| MYK3 a răspuns:

Intoarcete la adevarata ta dragoste si eu eram un fan Samsung adica daca gaseam un iphone il distrugeam dar acum iubesc Apple nu neaparat iphone dar pe ipad. (am un ipad 3)

| Leutzbv a răspuns:

Eu nu am folosit iphone, dar de galaxy s plus-ul meu sunt multumit! happy

| iubaretulcata a răspuns:

Salut sincer eu sunt fan Samsung am un tel Samsung fit este belea sunt super multumit fi si tu fan Samsung ..iti doresc tot binele din lume. funda?

| MYK3 a răspuns (pentru iubaretulcata):

Fit? si eu am tot fit dar nu sunt mutumit.

| iubaretulcata a răspuns (pentru MYK3):

Ce anume te nemultumeste sincer ai tot pe el la un pret rezonabil ...samsung tel performante la preturi rezonabile...

| MYK3 a răspuns (pentru iubaretulcata):

Oho pai uite partea goala a paharului: 1. nu are suport flash
2. procesor mic
3. nu filmeaza HD
4. cand imi trimite cineva un link de google play imi fac griji (vai daca nu imi merge ma fac de ras :-ss)
5. memorie mica si ram si rom
6. IPAD 3 e de 100 de ori mai bun si de "100" de ori mai frumos (de 5 ori mai scumpbig grin
7.se cam blocheaza
8. nu ma prea ajutat root
9. depinde de preferintele fiecaruia poate tu il foloseste la jumatea puterii lui dar eu il folosesc la maxim si nu e de ajunt pentru mine eu acum il folosesc doar ca pe un telefon nu ca pe un smartphonewinking
P.S si eu tot asa ziceam de fani Apple dar pana la urma ai sa-ti dai sema ca are calitati ridicate la preturi ridicate laughing

| iubaretulcata a răspuns (pentru MYK3):

Da sincer depinde la ce il folosesti ...asta asa este.

| AlexandruChiser a răspuns:

Asta depinde de ce vrei tuwinking Fiecare o sa-ti spuna sa te duci ori spre Samsung (ca are el Samsung) ori spre iPhone (ca are el iphone). Tu singur alegiwinking

| Arikumo a răspuns:

Nu merita, produsele de la Apple sunt doar telefoane normale care arata mai bine si de 4 ori mai scumpe.

Răspuns utilizator avertizat