| Ionutxxxboy2050 a întrebat:

Am 17 ani si sunt baiat..as vrea sa imi aranjez putin sprancenele..adica sa le pensez.dar doar putin.laughing nici macar sa nu se vada(doar sa le aranjez). Care imi da si mie un site despre pensat la baieti sau daca exista ceva video. orice mi-am putea fi de ajutor.laughing dau funda :*

Răspuns Câştigător
| ZzP1nG a răspuns:

Tu te uiti putin la ce fata are ala? Ionut a spus ca vrea sa le penseze un pic adica sa le dea o forma nu sa le subtieze. Te duci la frizerie/coafor, si ii cer persoanei care penseaza ca vrei sa iti dea o forma si sa i foarte putin din ele nu sa le subtieze. Bafta

| ZzP1nG a răspuns (pentru ZzP1nG):

Sa nu uiti sa ii zici sa iti ia putin din ele ca eu cand m-am dus nu i-am zis nimic si ma pensase foarte subtire ( cum era ala in poza din situ dat de altcineva). Sau eventual in timp ce te penseaza ii spui ca vrei sa te vezi in oglinda ca sa iti dai cu parerea daca vrei mai conturate sau nu. Bafta

7 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Ti as recomanda sa te duci la salon ca nu esti singurulwinking

| Mihaela1964 a răspuns:

Mergi la o cosmeticiana, un pensat costa in jur de 10 lei.Mare inginerie nu e, dar de unul singur pentru inceput nu e simplu.Bafta.

| Hieer a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te duci la un salon pentru barbatilaughing...na sa nu faci vreo prostie pe acasa singur, sa nu tii le stricihappy

| prisacarul56 a răspuns:

Ma tu esti sanatos la hezas?

| IulioNagato a răspuns:

Salut Ionut.

Si eu sunt baiat si eu ma pensez.
Cand am inceput aici am cautat:
http://www.stilmasculin.ro/pensatul-sprancenelor-la-barbati
Sper ca te.am ajutat, FUNDA?

| OutLandeR a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un salon de cosmetica unde iti da o forma sprancenelor care sa se aseze mai bine fetei tale. Costa intre 10 si 15 lei. Funda?