| ZoeyMe a întrebat:

Am activat optiunea Multimedia din sectiunea Orange Young care suna cam asa:acces nelimitat la Facebook,MySpace si Netlog, 2 jocuri disponibile doar prin Orange World si 100 MB.Cand intru in portalul Orange vad un loc special pentru optiunea Multimedia dau click pe ea si imi apar cele trei siteuri(Facebook,Myspace si Netlog).De acolo pot naviga pe ele doar ca ma taxeaza,nu e acces nelimitat cum spune optiunea.M-am adresat celor de la Orange prin niste mesaje,insa ei imi tot trimit un mesaj cu informatii despre siteul lor, deloc folositoare.Ce pot face?

1 răspuns:
| MetinBlog_Echipa_1990 a răspuns:

Eu personal recomand sa te duci la un sediu central si sa depui o cerere personal cu problema respectiva ir daca nu vrei asta poti sa ati retragi optiunea dar nu primeti nimic inapoi doar ca nu-ti mai consuma luna de luna euro pentru optiune.