| Bogdaaan a întrebat:

Mi-am activat o optiune Orange Young si cica am acces nelimitat la Facebook YahooMail si Messenger. Dar cand intru pe aceste siteuri tot imi ia din MB... de ce?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Dacă ai Smartphone, trebuie să intri pe Magazin Play şi să downloadezi de acolo aplicaţiile pentru Yahoo Messenger şi Facebook. Dacă nu ai Smartphone, trebuie să intri din portalul Orange.

O zi bună!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru acces nelimitat pe yahoo si facebook trebuie sa te asiguri ca ai setat APN "net" iar navigarea sa fie realizata cu browser-ul nativ, dupa aceea poti accesa nelimitat destinatiile din Portalul Orange m.orange.ro si din acest portal sa accesezi link-urile catre acele destinatii nelimitate.

O zi buna,
Orange Helper

| anonima01 a răspuns:

Asa am patit si eu la inceput. Pentru a avea parte de acces nelimitat Facebook si Yahoo Mail si messenger trebuie sa intri de pe site-ul Orange, cred ca se spune portal.
Sper a te-am ajutat.