| ashley26pink a întrebat:

Am cateva intrebari legate de orange young:
1. daca aleg optiunea aceea cu ajutorul careia pot sa vorbesti si sa dau sms nelimitat catre 3 prieteni, pot sa imi mai schimb prietenii? daca da, ma costa?
2. am intrat la *100#, iar la orange young mi-a aparut oferta de iarna la oferte speciale pentru tine sau ceva de genul. mi-a cerut sa ma inregistrez (inca nu sunt inregistrata dar m-ar tenta). imi poate spune cineva care este acea oferta?
3. daca am activat orange young, pot beneficia si de ofertele normale pe care la gasesc la *100#?
4. cine imi explica si mie care e faza cu mb la telefon pentru net pe mobil? cum se consuma si cu ce ma avantajeaza ca am mai multi? adica la ce se folosesc?
Multumesc anticipat! :*:*

1 răspuns:
| AdiSR a răspuns:

1. Da, schimbarea unuia din prieteni te v-a costa.
2.----
3. Da, poţi avea parte de celelalte oferte dar sunt mai bune ofertele Orange young
4. Este limita ta de download, trafic odată ce o depăşeşti începe să. ţi consume din credit. Se consuma navigând, cu cât ai mai mult cu atât stai mai mult pe net.